Nápověda k objednávce

Změny objednávky

  • Updated

Mohu svou objednávku po jejím zadání změnit?

Vzhledem k tomu, že společnost Bulk™ používá plně automatizovaný proces objednávání, znamená to, že všechny objednávky jsou uzamčeny v systému, jakmile jste objednávku zadali a zaplatili. Tím je zajištěno, že vaše objednávka bude odeslána včas. V důsledku toho nemůžeme přidávat ani měnit žádné položky ve vaší objednávce.

 

Existuje malá šance, že budeme moci změnit příchuť, ale není to zaručeno. U žádné objednávky nebudeme moci změnit neochucený výrobek na ochucenou alternativu. Pokud byla vaše objednávka v době, kdy jsme obdrželi váš pokyn, již vyzvednuta nebo odeslána, nebudeme moci vaši objednávku změnit.

Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat v případě změn nebo zrušení, je náš Live Chat nebo kontaktovat náš tým zákaznické podpory ZDE.

Vezměte prosím na vědomí, že náš sklad pracuje mimo pracovní dobu, a proto může být vaše objednávka v době, kdy obdržíme váš požadavek, již zpracována.

 

Mohu svou objednávku zrušit?

Pokud se rozhodnete, že chcete z jakéhokoli důvodu zrušit svou objednávku, kontaktujte co nejdříve náš tým zákaznického servisu prostřednictvím Live Chatu nebo ZDE , který udělá vše, co bude v jeho silách, aby vám pomohl vyřídit vaši žádost.

Uvědomte si však, že po odeslání objednávky mají jen malou možnost váš požadavek vyřídit a nemůžeme zaručit, že vaši objednávku budeme moci zrušit před jejím odesláním.

Pokud vaši objednávku nebudeme moci zrušit, můžete nám ji vrátit podle pokynů pro vrácení zboží.

Neotevřené zboží můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení. Jen se ujistěte, že jste nám poslali své jméno, číslo objednávky a důvod vrácení ve stejném balíčku jako vracené zboží. Upozorňujeme, že náklady na vrácení zboží nehradíme.

 

Bulk™ (vrácení zboží)

Łąkowa 23,

Mirków,

55-095,

Polsko

 

Upozorňujeme, že zákaznický servis je otevřen od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin. Pokud váš požadavek obdrží po těchto hodinách, nemusí být možné, aby váš požadavek vyřídili.

Was this article helpful?

Comments

0 comments

Article is closed for comments.