Informace o sledování

KDE JE MOJE OBJEDNÁVKA?

  • Updated

Jakmile objednávka opustí náš sklad, je za bezpečné doručení vaší objednávky zodpovědný vámi zvolený kurýr, ačkoli se vám budeme snažit pomoci, jak jen to bude možné, pokud se vyskytnou jakékoliv problémy.

Pokud byla vaše objednávka odeslána a vy ji nemáte, je možné, že kurýr doručil objednávku sousedovi, pokud jste ji nemohli převzít. Informujte se prosím u svých nejbližších sousedů, je možné, že kurýr nechal v poštovní schránce lístek s údaji o místě doručení zásilky.

Je vaší povinností vyzvednout si ji na adrese uvedené v informacích o sledování zásilky nebo na výzvě k vyzvednutí, která by byla zanechána na vaší adrese. Jakmile je objednávka podepsána, nemůžeme se bohužel zabývat nároky na odškodnění za ztrátu nebo pozdní doručení. Pokud se při vyzvedávání zboží u souseda vyskytnou jakékoli problémy, kontaktujte nás a my vás zkontaktujeme s příslušnou kurýrní službou, která vám bude schopna dále pomoci. Případně ji můžete kontaktovat přímo pomocí údajů uvedených na výzvě k vyzvednutí, kterou vám zanechala na vaší adrese v době doručení.

Was this article helpful?

Comments

0 comments

Article is closed for comments.