Nápověda k objednávce

Problémy s objednávkami

  • Updated

Obdržel/a jsem nesprávné zboží - co mám dělat dál?

Jsme si vědomi toho, že při balení vašeho zboží může občas dojít k chybě. Pokud jste obdrželi nesprávné zboží nebo nesprávnou velikost, neváhejte kontaktovat náš tým zákaznické podpory ZDE.

Uveďte prosím číslo své objednávky, uveďte nesprávné zboží a zboží, které jsme vám měli zaslat, a my se na to urychleně podíváme a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom pro vás problém vyřešili. Je pravděpodobné, že budete požádáni o poskytnutí fotografie nesprávného výrobku, aby mohla být poskytnuta příslušnému oddělení.

Upozorňujeme, že všechny problémy nám musí být nahlášeny do 48 pracovních hodin od přijetí objednávky a nesplnění naší žádosti o potvrzení fotografie může mít za následek, že nebudeme moci vaši reklamaci posoudit.

Neotvírejte prosím nesprávný výrobek, protože to může být považováno za přijetí objednávky.

 

V mé objednávce něco chybí - co mám dělat?

Vždy se snažíme, abychom vaši objednávku odeslali celou. Někdy se však stane, že objednaná položka není skladem v době, kdy vaše objednávka dorazí do našeho skladu. Pokud k tomu dojde, náš tým zákaznické podpory vás bude neprodleně informovat, vrátí vám peníze za chybějící položku a odešle zbytek objednávky. Pokud se domníváte, že v objednávce, kterou jste obdrželi, něco chybí, obraťte se na náš tým zde.

U větších objednávek se může stát, že je budeme muset zaslat ve dvou krabicích. Ačkoli tyto krabice mohou být bezpečně svázány dohromady jako jedna zásilka, mohou nastat případy, zejména u dlouhých mezinárodních zásilek, kdy se oddělí. Pokud se tak stane, nemusíte si být vědomi, že vaše objednávka měla dorazit ve dvou krabicích, protože v dokladech bude uvedena jako jedna zásilka.

Pokud jste neobdrželi všechny zásilky, kontaktujte prosím náš tým zákaznické podpory ZDE a uveďte číslo své objednávky a my se ve spolupráci s kurýrem pokusíme chybějící zásilku (zásilky) co nejdříve najít a doručit.

 

Obdržel/a jsem poškozené zboží - co mám dělat?

Ve vzácných případech, kdy obdržíte poškozené zboží, vás laskavě žádáme, abyste doručení neodmítli, ale přijali je. Odmítnutí doručení může vést ke zpoždění při vyřizování výměny, protože musíme čekat, až kurýr odmítnutou zásilku vrátí, což může trvat déle, než se očekávalo.

Ujišťujeme vás, že přijímáme rozsáhlá opatření, abychom zabránili poškození vašeho zboží během přepravy. Všechny naše výrobky procházejí před pečlivým zabalením a odesláním důkladnou kontrolou.

Abychom napomohli procesu řešení, prosíme vás, abyste neprodleně kontaktovali náš tým zákaznické podpory ZDE a poskytli následující informace:

  • Vaše číslo objednávky.
  • Podrobnosti o poškozeném výrobku.
  • Popis typu poškození.
  • Potvrzení, zda balíček dorazil neporušený a plně uzavřený.

V některých případech si můžeme vyžádat fotografický důkaz poškození, který byste měli poskytnout do 48 hodin od obdržení zásilky.

V případě poškozeného zboží můžeme být nuceni zajistit vyzvednutí z vaší doručovací adresy nebo v některých případech požádat, abyste nám zboží vrátili s tím, že vám budou uhrazeny náklady na dopravu. Poškozené zboží prosím nevracejte bez předchozího povolení, protože to může vést k zamítnutí vaší reklamace.

Pokud obdržíte poškozenou vanu/obal s neporušenou pečetí, neotvírejte ji, protože to bude považováno za přijetí objednávky.

Jakmile obdržíme požadované fotografie (pokud jsou k dispozici), vynasnažíme se situaci neprodleně řešit. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžeme vyřizovat vrácení peněz, dobropisy nebo výměny poškozeného zboží, dokud neověříme důkaz o poškození.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá a oceňujeme vaši trpělivost při efektivním řešení.

Was this article helpful?

Comments

0 comments

Please sign in to leave a comment.