Nápověda k objednávce

Další dotazy na objednávku

  • Updated

Proč jsem neobdržel potvrzení objednávky?

Po odeslání objednávky můžete očekávat, že během několika hodin obdržíte potvrzení e-mailem. Toto potvrzení bude zasláno na e-mailovou adresu uvedenou při zadávání objednávky nebo na adresu přidruženou k vašemu účtu Bulk™.

 

Než se obrátíte na náš tým zákaznické podpory, zvažte prosím následující kroky, pokud potvrzovací e-mail neobdržíte:

1. Zkontrolujte složku nevyžádané pošty nebo nevyžádané pošty: Někdy se může stát, že naše e-maily skončí ve složce nevyžádané pošty nebo ve složce s nevyžádanou poštou, proto se ujistěte, že jste se tam podívali.

 

2. Přihlaste se ke svému účtu bulk™: Pokud máte účet Bulk™, můžete se přihlásit a zkontrolovat historii svých objednávek, abyste si ověřili stav své objednávky.

 

3. Prohlédněte si svůj bankovní výpis: Pokud byla vaše objednávka úspěšně zadána, váš bankovní výpis by měl odrážet odepsání finančních prostředků z vašeho účtu.

 

Pokud vám byla objednávka stržena, ale ani po dvou hodinách jste neobdrželi potvrzovací e-mail, obraťte se na náš přátelský tým zákaznické podpory ZDE a uveďte podrobnosti o e-mailové adrese použité k zadání objednávky. Budou vám moci potvrdit, zda byla úspěšně zadána.

 

Mám účet - mohu odesílat na jinou adresu, než je fakturační adresa?

Ano, nabízíme možnost nechat si doručit objednávku na jinou než fakturační adresu. Je důležité zajistit, aby vaše fakturační adresa byla přesná. Pro zjednodušení tohoto procesu doporučujeme zadat a uložit fakturační adresu ve vašem účtu. V případě potřeby můžete přidat a uložit i další doručovací adresy.

Až přijde čas provést platbu za objednávku, budete vyzváni, abyste z dostupných možností vybrali fakturační adresu a preferovanou doručovací adresu pro tuto objednávku. Pokud během procesu platby zjistíte, že je třeba uvést novou doručovací adresu, můžete tak snadno učinit kliknutím na tlačítko "Upravit adresy" a následným výběrem možnosti "přidat adresu". Tím se nová adresa přidá k uloženým možnostem. Pokud tyto změny provedete uprostřed transakce, může být nutné obnovit prohlížeč, aby se aktualizace projevily.

 

Jsou vaše produkty vhodné pro osoby mladší 16 let?

Nedoporučujeme podávat naše produkty osobám mladším 16 let, pokud nejsou pod výslovným vedením zdravotnického pracovníka. Blaho a bezpečnost našich zákazníků jsou pro nás nanejvýš důležité.

Was this article helpful?

Comments

0 comments

Please sign in to leave a comment.